Tea Room

Miabazaar Tea Room

Yiyecek & İçecek Danışmanı Osman Serim danışmanlığında hazırlanan menüler, servis ve sunumlar Mia Bazaar İstanbul’a gelen tüm misafirlerin kendilerini kraliçe gibi hissetmelerini sağlayacak şekilde hazırlandı.

Lezzet ve görsel sunumlarıyla dikkat çeken menülerin yanında tatlılar, sağlıklı yiyecek ve içecekler de ön planda. 5 Çayı kadar zengin ve özel kahvaltı menüsünün de iddialı olduğu Mia Bazaar İstanbul Fashion Boutique & Tea Room misafirlerini her lezzetiyle farklı diyarlara yolculuğa çıkarıyor.

Dünyanın en özel satış noktalarında yer alan tasarım markaların özenle seçilmiş yeni sezon koleksiyonlarını aynı çatı altında buluşturan Mia Bazaar İstanbul Fashion Boutique & Tea Room keyifli bir alışveriş sonunda özel ve farklı harmanlardan oluşturulmuş çaylarıyla da misafirlerine unutulmaz bir çay deneyimi sunuyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i bile ilk içişte etkileyen mineral ve vitamin değeri yüksek olan çayları sıcak ve samimi bir atmosfer de moda severle sunan mekan, yeşil çay, beyaz çay ve siyah çay çeşitleriyle kaliteli çay içmek isteyenlerin favorisi.